Христинівчани - Чи потрібні на Христинівщині пам'ятники Леніну - Форум - Христинівка, Христинівський район - Христиновчане - Христиновка, Христиновский район
Неділя, 04.12.2016, 17:19
Головна Реєстрація RSS
Вітаємо Вас, Гость

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Випадкове оголошення
Наше опитування
Скільки Вам років?
Всього відповідей: 576
Реклама
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Курси валют
Ціни на паливо
Цены на бензин
Найближчі свята
Календар свят і подій
Статистика порталу

Статистика користувачів

Сьогодні завітали

»Зареєстрованих на порталі
Всього: 892
Нових за місяць: 20
Нових за тиждень: 5
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
» З них
Хлопців: 672
Дівчат: 220

Лічильники статистики

Яндекс.Метрика
Сторінка 1 з 11
Форум » Рідний край » Христинівщина загалом » Чи потрібні на Христинівщині пам'ятники Леніну (Висловлюємо свої думки по темі)
Чи потрібні на Христинівщині пам'ятники Леніну
adminДата: Понеділок, 22.02.2010, 16:56 | Повідомлення # 1
Засновник сайту
Група: Адміністратори
Нагороди: 2
Репутація: 100
Статус: Offline
Як ви гадаєте, чи потрібні такі монументи та що з ними зроботи, якщо не потрібні.

Я вважаю, що вони нікому не заважають. А це - історія, якою б вона не була.

syvogryvДата: Четвер, 25.02.2010, 17:57 | Повідомлення # 2
Новачок
Група: Користувачі
Нагороди: 0
Репутація: 0
Одного разу виступав у нас історик, я запитав його:"Хто для України Ленін?" Він відповів:"Брат Александра Ульянова, який інколи бував у Києві". Слабенько але то відповідь вченного.
В Московії уже було давно багато разів сказано, що це кат русского народу. Сам В.Ульянов казав:"Мнє плєвать на Россію, пусть погібнєт дєвять із дєсяті. Каждий дєсятий мне нужєн, что би совєршить міровую руволюцію!".
Він просто ізверг, який убив всіх трудяг, всіх чесних і порядних людей, привів до влади (на місцевому рівні) пяниць, лодавів і розбишак.
70 років ми жили за його ідеєю, а оказався пшик.
Не тільки Ульянов, а і Щорс, і Ворошилов, і Будьонний та інші червоні кати, мають згинути з вулиць і майданів УКРАЇНИ.

Додано (25.02.2010, 18:57)
---------------------------------------------
Ви пишете,що це історія яка нікому не мішає.

Ульянов, це історія принесена нам із Кремля, мечем і вогнем. Мілліонами вбитих не винних українців.
Тримати у себе на майдані памятик історичному какту, таке саме безглуздя як причипити роги собі на голові.
Хрести на церквах, теж нікому "не мішали", але Ульянов їх поскидав. Образи святих теж "не мішали" , але спалив.
Українські книжки, теж нікому "не мішали" але йх спалили.
А я прихожу в місто, а надімною стоїть кат і замахнувся рукою.
Незнаю як кому, а для мене це стид.

ИрочкаДата: Вівторок, 20.04.2010, 09:51 | Повідомлення # 3
Новачок
Я считаю, что они никому не мешают, пусть стоят, это всего лишь памятники... А у каждого своё отношение, просто смотрите на вещи проще. Не надо вести себя как варвары, каким-бы ни был этот человек, если проанализировать все памятники, то большую часть можно снести по тому же принципу...)
А то что было убито много украинцев, учите историю, российского народа, белорусов и т.д....... казнили и репрессировали гораздо большее колличество, тогда было такое время и правительство. Не дай Бог, чтобы такое когда-либо повторилось. Памятник можно рассматривать не с точки зрения истории, а с точки зрения архитектуры советского времени)))))

Правда-это то, что ты считаешь правдой, даже если другие не согласны!!!

Повідомлення відредагував Ирочка - Вівторок, 20.04.2010, 09:59

arminaДата: Вівторок, 15.06.2010, 17:35 | Повідомлення # 4
Новачок
Група: Перевірені
Нагороди: 1
Репутація: 4
Однажды я смотрела юмористическую передачу, в которой выступал Петросян....и там такой прикол был..."подходит внучка лет 6-7к деду, и спрашивает, показывая на значёк октябрёнка...-деда-это покемон????"...К чему я веду..., что наша нынешняя молодёжь и подрастающее поколение должны знать хоть трохам историю и про дедушку Ленина, и про Зою Космодемьянскую, которая стоит у нас в парке, слоники и дельфинчики - это то же классно, но и исторические памятники пусть стоят, я считаю, что они ну никаким образом не мешают. Даже трохам гордость берёт, что во многих городах выбросили, а у нас стоят ещё.....
P.S. жаль, что голуби какают на них..... lumped

Кто боится смерти, тот уже не жилец...

АТАІДата: П`ятниця, 15.10.2010, 11:16 | Повідомлення # 5
Новачок
Репутація: -4
Знести к чортовій матері......або поставити з обрізом як в Черкасах в спортохоті!

ГостьДата: Четвер, 25.11.2010, 17:16 | Повідомлення # 6
Група: Гості

Знести к чортовій матері......або поставити з обрізом як в Черкасах в спортохоті!

Молодой ты видать ещё и зелёный или ....не буду выражаться....

АТАІДата: Четвер, 02.12.2010, 07:47 | Повідомлення # 7
Новачок
Репутація: -4
Quote (Гость)
Молодой ты видать ещё и зелёный или ....не буду выражаться....

Не молодий і не зелений!
Маю свою точку зору.
Це був байстрюк, який причинив стільки зла і не лише українському народу, за що мабуть горить в аду-сатана.

qazxcv123456Дата: Четвер, 10.11.2011, 20:41 | Повідомлення # 8
Активний
Група: Заблоковані
Репутація: -3
Цитата (АТАІ)
Не молодий і не зелений! Маю свою точку зору. Це був байстрюк, який причинив стільки зла і не лише українському народу, за що мабуть горить в аду-сатана.

Де ви бачили те зло? Це теперішня влада принесла зло і безлад у країну. Чи ви думаєте що порядок в країні можна навести простим добрим словом? За часів СРСР побудувані були заводи, дитячі садки та багато іншого зроблено. Дороги були побудовані. А що зробила теперішня влада? Що вона збудувала? Чи латання вибоїн на дорогах вже є будівництвом? Скільки підприємст зявилося за часів нових правителів?

ГостьДата: П`ятниця, 21.12.2012, 12:58 | Повідомлення # 9

Побудова ленінського соціалізму коштувала Україні близько 40 млн. життів.Рак,туберкульоз, алкоголізм, наркоманія всі ці пошесті разом взяті убили меньше українців чим цей виродок. Так, що всі ці хвороби заслуговують бути "вшанованими" набагато більше. Захищають цю нечисть або психічно хворі, або ті кому та система дозволяла безкарно вбивати, грабувати, гвалтувати і привласнювати майно знищених українів.Соромно,що ми щодня проходимо повз цю насмішку на памятю невино вбитих. В Україні давно пора карати тюрмою за використання будь-яких символів комунізму-тоталітаризму.

ГостьДата: П`ятниця, 12.04.2013, 14:49 | Повідомлення # 10

Цитата (Ирочка)
Я считаю, что они никому не мешают, пусть стоят, это всего лишь памятники... А у каждого своё отношение, просто смотрите на вещи проще. Не надо вести себя как варвары, каким-бы ни был этот человек, если проанализировать все памятники, то большую часть можно снести по тому же принципу...) А то что было убито много украинцев, учите историю, российского народа, белорусов и т.д....... казнили и репрессировали гораздо большее колличество, тогда было такое время и правительство. Не дай Бог, чтобы такое когда-либо повторилось. Памятник можно рассматривать не с точки зрения истории, а с точки зрения архитектуры советского времени)))))

Цитата (Ирочка)
Я считаю, что они никому не мешают, пусть стоят, это всего лишь памятники... А у каждого своё отношение, просто смотрите на вещи проще. Не надо вести себя как варвары, каким-бы ни был этот человек, если проанализировать все памятники, то большую часть можно снести по тому же принципу...) А то что было убито много украинцев, учите историю, российского народа, белорусов и т.д....... казнили и репрессировали гораздо большее колличество, тогда было такое время и правительство. Не дай Бог, чтобы такое когда-либо повторилось. Памятник можно рассматривать не с точки зрения истории, а с точки зрения архитектуры советского времени)))))

Цитата (Ирочка)

Чемодан - вокзал - расея !

ДіакДата: Середа, 20.11.2013, 22:20 | Повідомлення # 11
Новачок
1. Пам*ятник Леніну несе ідеологічне навантаження і такий не потрібен, але знімати його слід коли на це місце буде готовий новий пам*ятник Гонті
2.Цей пам*ятник Леніну виконаний майстерно і має естетичну цінність, теперішня його вартість на замовлення складе 320-350 тис.грн. тому його слід зберігти як зразок радянського монументального мистецтва. Його місце відразу за пам*ятником Зої Космодем*янської. Така собі композиція, партія сказала: Нада!, комсомол відповів: Сдєлаєм!

Додано (20.11.2013, 22:59)
3.Набагато вагоміше питання, що робити з пам*тником Гонті? виконаний партачем він коробить світлу пам*ять про народного героя. Гляньте в енциклопедію, чи підручник історії, що спільного має цей дядько з Гонтою? Його слід перейменувати в пам*ятник гайдамакам бо виходить,що всі знають яким був Гонта, а земляки ні! Надпис збити і викарбувати слова Шевченка до поеми Гайдамаки: Сини мої, гайдамаки! Світ широкий воля- Ідіть, сини, погуляйте, Пошукайте долі.

Додано (20.11.2013, 23:20)
4. Історичні підстави для пам*ятника Гайдамакам у нас є бо маємо ще одного гайдамацького ватажка Паралюша (народився в Шукайводі), який проявив себе на Монастирищенчині.
5. Замість булави приробити списа, конструкція пам*ятника це дозволяє. Доречі Гонта був сотником, а не самозванцем і у нього, як і у полковника був пірнач, а не булава.

LastinkaДата: Вівторок, 19.04.2016, 12:16 | Повідомлення # 12
Новачок
Актуальна темка..

Форум » Рідний край » Христинівщина загалом » Чи потрібні на Христинівщині пам'ятники Леніну (Висловлюємо свої думки по темі)
Сторінка 1 з 11
Пошук: