«Єдинникам» необхідно зберігати первинні документи - 17 Липня 2013 - Христинівчани
Вівторок, 06.12.2016, 04:01
Головна Реєстрація RSS
Вітаємо Вас, Гость



Випадкове оголошення
Наше опитування
Скільки Вам років?
Всього відповідей: 576
Архів записів
Реклама
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Календар
«  Липень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Курси валют
Ціни на паливо
Цены на бензин
Найближчі свята
Календар свят і подій
Статистика порталу
Онлайн всього: 44
Гостей: 44
Користувачів: 0

Статистика користувачів

Сьогодні завітали

»Зареєстрованих на порталі
Всього: 892
Нових за місяць: 19
Нових за тиждень: 3
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
» З них
Хлопців: 672
Дівчат: 220


Лічильники статистики

Яндекс.Метрика
Головна » 2013 » Липень » 17 » «Єдинникам» необхідно зберігати первинні документи
14:26
«Єдинникам» необхідно зберігати первинні документи

«Єдинникам» необхідно зберігати первинні документи   Фізичні особи - підприємці - платники єдиного податку зобов’язані зберігати первинні документи, на підставі яких заповнювалися дані книги обліку доходів і витрат та складалася податкова декларація платника ЄП – ФОП. До таких документів належить зокрема, виписка з банку, квитанція, чек або документ довільної форми про готівкову оплату товарів, робіт або послуг, якщо вони надавалися громадянами або фізичними особами – підприємціями. Також слід зберігати й інші первинні документи, які використовуються для складання податкової звітності за іншими податками та зборами – у разі їх сплати. Первинні документи зберігаються не менше 1095 днів з дня подання податкової декларації платника ЄП – ФОП або іншої податкової звітності, для складання якої вони використовуються, а розрахунково-платіжні відомості про видану заробітну плату працівникам повинні зберігатися 75 років. 

    За не збереження первинних документів до платників єдиного податку можуть бути застосовані штрафи в розмірі 510 гривень. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, - тягнуть за собою накладання штрафу в розмірі 1020 гривень.

    Вимоги до підтвердження даних, визначених у податковій звітності регламентовано статтею 44 Податкового Кодексу України, а відповідальність за порушення строків зберігання документів встановлено ст.121 ПК.

Христинівська ОДПІ

Категория: Податкова інформує | Просмотров: 490 | Добавил: dpi2324 | Рейтинг: 0.0/0