Хлопців: 699
Дівчат: 222

Лічильники статистики

Яндекс.Метрика
Головна » 2013 » Лютий » 21 » Христинівські боксери побували на чемпіонаті області
02:27
Христинівські боксери побували на чемпіонаті області

Христинівські боксери побували на чемпіонаті області   8-10 січня в обласному центрі відбувся офіційний чемпіонат Черкаської області з боксу серед школярів 1999-2000рр народження.

Чемпіонат називався офіційним бо окрім почесного звання чемпіона області спортсмени, які здобули перше місце, вибороли для себе місце в збірній команді Черкаської області, що формувалася по результатах змагань, на чемпіонат України, який відбудеться в м. Чернівці з 22 по 30 квітня.

Команду міста Христинівки представляли троє наших спортсменів: Полонський Вадим – вагова категорія до 38,5 кг, Базалук Владислав – вагова категорія до 43кг, Балатчук Олександр – вагова категорія до 44,5 кг.

За підсумками змагань один наш спортсмен став переможцем, а двоє – призерами цього турніру. Полонський Вадим, перемігши суперника у першому поєдинку за явною перевагою, далі, нажаль, не зміг продовжувати боротьбу через прикру травму ноги і в підсумку задовольнився третім місцем. Балатчук Олександр, провівши два поєдинки, в підсумку завоював друге місце. Звання чемпіона області у ваговій категорії до 43 кг завоював Базалук Владислав, який провів 2 поєдинки та став кращим серед своїх однолітків. Тим самим він виборов місце в збірній команді Черкаської області.

В квітні цього року Владислав буде представляти Черкаську область на Чемпіонаті України. Побажаємо йому успіхів!!

Загалом, змагання були проведені на доброму рівні. Хотілося б відзначити професійне та об’єктивне суддівство, яке було на цих змаганнях.

Висловлюю велику подяку за допомогу в організації поїздки Панскому Олексію Івановичу.

тренер Руслан Куник

Категория: Новини спорту | Просмотров: 761 | Добавил: admin | Теги: Спорт, Бокс | Рейтинг: 0.0/0