Хлопців: 699
Дівчат: 222

Лічильники статистики

Яндекс.Метрика
Головна » 2013 » Травень » 8 » Христинівський боксер виборов «срібло» на Чемпіонаті України
11:22
Христинівський боксер виборов «срібло» на Чемпіонаті України

Христинівський боксер виборов «срібло» на Чемпіонаті України   З 22 по 28 квітня в м. Чернівці проходив Чемпіонат України з боксу серед школярів 1999-2000 р.н., куди з’їхались кращі боксери нашої країни. Турнір зібрав близько трьохсот учасників з усіх областей.

На даному чемпіонаті Черкаську область представляли 12 боксерів з Черкас, Умані, Монастирища і відповідно Христинівки. Команди формувались по результатах обласних чемпіонатів, тож до збірної команди області був зарахований боксер із Христинівки Владислав Базалук, який виграв золото на чемпіонаті області.

Наш земляк Владислав Базалук, отримавши перемогу у півфінальній стадії турніру в поєдинку проти суперника з АР Криму, пройшов до фінальної частини змагань. У фіналі Владислав поступився лише декількома очками своєму супернику з Житомирщини та в підсумку зайняв друге місце і став срібним призером Чемпіонату України, а це дуже добрий результат, враховуючи рівень змагань.

Загалом, команда Черкаської області здобула два срібла та п’ять бронзових нагород.

На останок хотілось висловити велику подяку Панському Олексію Івановичу за організацію поїздки нашого спортсмена на змагання.

тренер – Руслан Куник
Категория: Новини спорту | Просмотров: 827 | Добавил: admin | Теги: Спорт, Бокс | Рейтинг: 0.0/0