Хлопців: 699
Дівчат: 222

Лічильники статистики

Яндекс.Метрика
Головна » 2013 » Березень » 18 » Христинівський пауерліфтер виборов срібло чемпіонату України
21:27
Христинівський пауерліфтер виборов срібло чемпіонату України

Христинівський пауерліфтер виборов срібло чемпіонату України   Христинівський пауерліфтер Владислав Баліцький поповнив скарбничку нагород Черкащини ще однією медаллю.

Незважаючи на юний вік, 17 років, спортсмен спромігся довести, що йому під силу дорослі навантаження. Свою вправність та силу христинівський пауерліфтер доводив на Кубку Поділля з жиму лежачи та станової тяги.

Суперниками нашого земляка стали найсильніші спортсмени із різних куточків України. Загалом, випробувати свої сили на всеукраїнській першості завітало близько двох сотень найсильніших пауерліфтерів держави.

Наш земляк, христинівський пауерліфтер Владислав Баліцький, серед суперників не "загубився". Продемонстрував свої вміння та силу. Спортсмен виступав у вправі "станова тяга", де спромігся підняти 205 кг у ваговій категорії 75 кг та посів почесне друге місце. "Окрім срібла, я виконав норматив кандидата в майстри спорту України за версією GPC. Виконав норматив легко. Я планував взяти 210–215 кг, але на другій спробі (195 кг) відчув біль в ногах і не захотів брати більше, витягнувши в третій спробі 205 кг. Я зрозумів, що треба було замовляти більшу вагу. Не було так важко на змаганнях, як перед ними. Щоб потрапити у вагову категорію треба було скинути 4 кг. Я їх дуже важко зігнав, а на змаганнях зрозумів, що треба було залишатись у категорії до 82 кг, там я взяв би перше місце зі своїм результатом. Надалі я хочу перейти в вагову категорію до 82 кг та виконати норматив на майстра спорту та підняти 230 кг", – ділиться Владислав Баліцький.

Підготував: Сергій ДАНИЛОВ
Джерело: Черкаський Спорт

Категория: Новини спорту | Просмотров: 1595 | Добавил: admin | Теги: Призер, пауерліфтинг, Спорт, чемпіонат | Рейтинг: 5.0/2