Власники житла та нежитлових приміщень у багатоповерховому жилому будинку теж повинні сплачувати земельний податок - 16 Березня 2014 - Христинівчани
Вівторок, 06.12.2016, 04:01
Головна Реєстрація RSS
Вітаємо Вас, Гость



Випадкове оголошення
Наше опитування
Ваша стать?
Всього відповідей: 178
Архів записів
Реклама
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Календар
«  Березень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Курси валют
Ціни на паливо
Цены на бензин
Найближчі свята
Календар свят і подій
Статистика порталу
Онлайн всього: 44
Гостей: 44
Користувачів: 0

Статистика користувачів

Сьогодні завітали

»Зареєстрованих на порталі
Всього: 892
Нових за місяць: 19
Нових за тиждень: 3
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
» З них
Хлопців: 672
Дівчат: 220


Лічильники статистики

Яндекс.Метрика
Головна » 2014 » Березень » 16 » Власники житла та нежитлових приміщень у багатоповерховому жилому будинку теж повинні сплачувати земельний податок
18:58
Власники житла та нежитлових приміщень у багатоповерховому жилому будинку теж повинні сплачувати земельний податок

Власники житла та нежитлових приміщень у багатоповерховому жилому будинку теж повинні сплачувати земельний податок   Христинівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області роз’яснила порядок справляння земельного податку власниками житла та нежитлових приміщень у багатоповерховому жилому будинку.

   Відповідно до п.287.8 ст.287 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі – ПКУ) власник нежилого приміщення (його частини) у багатоквартирному жилому будинку сплачує до бюджету податок за площі під такими приміщеннями (їх частинами) з урахуванням пропорційної частки прибудинкової території з дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно. Згідно із пунктом 286.6 статті 286 ПКУ за земельну ділянку, на якій розташована будівля, що перебуває у користуванні кількох юридичних або фізичних осіб, податок нараховується кожному з них пропорційно тій частині площі будівлі, що знаходиться в їх користуванні, з урахуванням прибудинкової території. Пунктом 286.1 ст.286 ПКУ зазначено, що підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.Таким чином, фізична особа – власник нежитлового приміщення (його частини) у багатоквартирному жилому будинку є платником земельного податку з дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно. Водночас платниками земельного податку за земельні ділянки під багатоквартирними жилими будинків є особи, яким такі земельні ділянки відповідно норм Земельного кодексу України передаються у постійне користування або у власність: підприємства, установи і організації, що здійснюють управління цими будинками, а також об’єднання власників будинків. Власники квартир (жилих приміщень) у багатоквартирних жилих будинках не є платниками земельного податку до бюджету за земельні ділянки під такими будинками. Разом з цим, такі власники відшкодовують сплачені суми земельного податку підприємствам, установам і організаціям, що здійснюють управління цими будинками, а також об’єднанням власників будинків, у складі сум за утримання будинків та прибудинкової території.

   Детальну інформацію щодо сплати земельного податку громадяни можуть отримати, звернувшись до Центру обслуговування платників податків м.Христинівка, вул.Гонти 2, або за тел.: 2-34-96.

Христинівська ОДПІ

Категория: Податкова інформує | Просмотров: 375 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0