З 1 квітня лікарські засоби оподатковується ПДВ - 16 Квітня 2014 - Христинівчани
Неділя, 04.12.2016, 17:16
Головна Реєстрація RSS
Вітаємо Вас, Гость



Випадкове оголошення
Наше опитування
Скільки Вам років?
Всього відповідей: 576
Архів записів
Реклама
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Календар
«  Квітень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Курси валют
Ціни на паливо
Цены на бензин
Найближчі свята
Календар свят і подій
Статистика порталу
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Статистика користувачів

Сьогодні завітали

»Зареєстрованих на порталі
Всього: 892
Нових за місяць: 20
Нових за тиждень: 5
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
» З них
Хлопців: 672
Дівчат: 220


Лічильники статистики

Яндекс.Метрика
Головна » 2014 » Квітень » 16 » З 1 квітня лікарські засоби оподатковується ПДВ
18:19
З 1 квітня лікарські засоби оподатковується ПДВ

   Христинівська ОДПІ інформує, що з 1квітня 2014 року запроваджено ставку податку на додану вартість в розмірі 7% по операціях з постачання лікарських засобів та виробів медичного призначення. Зміни внесені Законом України від 27.03.2014 року №1166-VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», шляхом доповнення ст. 193 Податкового кодексу України.

   Відповідно до п.13 вищезазначеного закону з Податкового кодексу вилучено п.п.197.1.27 п.197.1 ст.197, щодо звільнення від оподаткування постачання лікарських засобів, дозволених для виробництва і застосування в Україні та внесених до Державного реєстру лікарських засобів (у тому числі аптечними закладами), а також з постачання виробів медичного призначення за переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України.

Христинівська ОДПІ

Категория: Податкова інформує | Просмотров: 507 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0